Płytki łazienkowe

Płytki łazienkowe z kwiatowymi motywami

Jeszcze niedawno płytki łazienkowe z motywami kwiatowym zdecydowanie królowały w aranżacjach łazienek. Można powiedzieć, że dzisiaj taka moda odchodzi już, ale są sposoby, aby kwiatowym aranżacjom nadać zupełnie nowy styl i wygląd. Wystarczy tylko nieco się przyłożyć i łazienka nigdy już nie będzie nudna.

Dekoracja ścian płytkami w kwiaty

Tak naprawdę nie jest szczególnie ważne, czy decydujesz się na projekt łazienki w stylu klasycznym czy nowoczesnym, bowiem zawsze można wszystko dopełnić płytkami z kwiatami. Tylko należy pamiętać, aby w tych kompozycjach zachować umiar, bo potem uzyskamy raczej pewien poziom kiczowatości, a niestety łazienka nie będzie wyglądać tak jak sobie to wymarzyłeś.

Ściany w kwiaty do nowoczesnej łazienki na pewno wprowadzą pewien powiew świeżości i lekkości, co generalnie jest jak najbardziej pożądanym efektem. Kolor czy forma ornamentu jak najbardziej decydują o ogólnym wystroju łazienki.

Przeważnie różne dekoracyjne elementy na ścianach są połączone w stylowe obrazy, które bardzo dobrze wyglądają i przynoszą bardzo przyjemne widoki.

Co konkretnie wybierać?

Tutaj wybór jest spory, jednakże jeśli chodzi o płytki łazienkowe z kwiatami, to najlepiej sprawdzą się one przede wszystkim w zaakcentowaniu poszczególnych stref w łazience. Jak najbardziej wygląda to pozytywnie i coraz więcej osób się decyduje na tego typu rozwiązanie.

Nie chodzi bowiem o to, żeby całe ściany były wręcz skąpane w kwiatach, ale poszczególne strefy i to jest właśnie ten umiar o którym mówiliśmy. Chodzi o to, aby unikać efektu przytłoczenia, bo na dłuższą metę przesadzanie z motywami kwiatowymi mogłoby nas zacząć męczyć.

Zanim podejmiesz konkretne decyzje o tym, że Twoja łazienka będzie w ten sposób wyglądała, to najpierw dokładnie zastanów się jaki efekt chciałbyś osiągnąć, to Ci znacznie pomoże w dalszym planowaniu.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *