Nowoczesne trendy łazienkowe

Nowoczesne trendy łazienkowe – na jakie płytki postawić?

 

Na rynku nie brakuje obecnie bardzo ładnych płytek łazienkowych i rozwiązań, które gwarantują, że Twoja łazienka będzie wyglądać niczym z bajki. Warto się poświęcić temu pomieszczeniu nieco uwagi, ponieważ jest ono jednym z najbardziej intymnych miejsc w Twoim domu. Zadbaj więc o to, abyś mógł się tam jak najlepiej czuć przy każdej wizycie.

Płytki łazienkowe XXI wieku

Według założeń nowoczesnych projektantów, płytki łazienkowe powinny zdecydowanie oddziaływać na każdy zmysł i właśnie taki kierunek jest przez wszystkich przyjmowany. Producentom zależy bowiem na tym, aby dać swoim klientom maksymalnie wyjątkowe projekty, z których Ci będą jak najbardziej zadowoleni.

Markety budowlane mają tak bardzo szeroki wybór, że można się niekiedy w tym wszystkim pogubić, a jednocześnie należy docenić fakt, iż jak najbardziej są to płytki zrobione z pasją i zaangażowaniem. Oczywiście mówimy tutaj o wzorach, bo same podstawy płytek nie zmieniły się jakoś szczególnie.

Wybierz się na targi budowlane

Szczególnie na targach można poznawać nowoczesne kierunki projektowania płytek. To właśnie na nich poszczególni producenci wystawiają swoje produkty chwalą się nimi przed potencjalnymi klientami. To ważne, ponieważ być może w Twoim mieście niebawem będzie coś takiego robione, to wtedy mógłbyś się wybrać i poobserwować.

Co jest obecnie modne?

Przede wszystkim każdy z producentów stara się na równi z wyglądem stawiać również technologię wykonywania płytek. W ten sposób dostępne są np. płytki do układania bez klejów, czy też takie, które mogą być układane bezpośrednio na starej warstwie płytek, bez konieczności skuwania.

Najmodniejsze kolory płytek, to głównie jasne odcienie, ale nie brakuje również szarości czy czerni.  Bardzo dobrze sprawdzają się także różne odmiany beżu, kremu i brązów. Bardzo dobrym rozwiązaniem może być także czerwień i grafit, co wskazuje na bardziej nowoczesne i wysublimowane połączenie kolorystyczne.

Gdzie się inspirować?

W dobie internetu nie powinieneś mieć najmniejszych problemów z tym, aby znaleźć przykładowe aranżacje innych użytkowników. Warto również kupić sobie prasę branżową z zakresu projektowania wnętrz, gdzie eksperci doradzają w jaki sposób najlepiej projektować łazienki.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *